Odbiory techniczne mieszkań i domów

Firma QALUX przez wszystkie te lata przeprowadziliśmy odbiory techniczne setek mieszkań, domów i lokali usługowych na terenie dolnośląskim.

Nasi pracownicy to technicy budowlani z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w budowlance i z 15-letnim doświadczeniem w odbiorach technicznych lokali.

Celem naszych działań jest przeprowadzenie odbioru technicznego czyli sprawdzenie lokalu mieszkalnego pod kątem zgodności z opisem przedstawionym w dokumentacji przez dewelopera, a także poprawności wykonania lokalu w oparciu o przepisy zawarte wPolskich Normach Budowlanych, a także zgodności z zasadami sztuki budowlanej.

Co nas wyróżnia?

Podczas odbioru technicznego dokładamy starań, aby wyeliminować wszelkie usterki, które utrudniają bądź uniemożliwiają wykończenie mieszkania, a usunięcie ich z własnych zasobów finansowych może być bardzo kosztowne.

W odbioru mieszkania określamy gradację i poziom trudności usunięcia usterek, doradzimy czy należy podpisać protokół odbioru, czy wstrzymać się z tą decyzją do usunięcia nieprawidłowości, wskażemy również na co należy zwrócić szczególną uwagę.