możesz nam zaufać

Doświadczenie i
pełen profesjonalizm

Firma QALUX specjalizuje się w wykonywaniu kosztorysów budowlanych i wycen szkód majątkowych oraz usług w zakresie pełnienia nadzoru budowlanego i kierowania robotami budowlanymi.

Zajmujemy się również przeprowadzaniem odbiorów technicznych domów jednorodzinnych i mieszkań, sporządzaniem opinii technicznych dotyczących obiektów budowlanych oraz doradzamy naszym klientom przy wyborze odpowiedniej technologii wykonania robót i zastosowania właściwych materiałów przy pracach ogólnobudowlanych.
nasze mocne strony

Tworzymy z myślą
o przyszłośći

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiednią wiedzę techniczną i uprawnienia gwarantujące wykonywanie usług na najwyższym poziomie dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, solidność i terminowość wykonywania naszych usług w możliwie atrakcyjnych cenach uzależnionych każdorazowo od zakresu, stopnia skomplikowania danego zagadnienia i nakładu pracy koniecznego do jego realizacji.

25

lat

Qalux to więcej
niż firma. To
zobowiązanie.

Jak działamy?

Doświadczenie pozwala nam swobodnie działać na różnych obszarach. Wszystkie realizowane przez nas projekty cechuje pełen profesjonalizm, bo skupiamy najlepszych wykonawców w regionie.

Zespół specjalistów

Wszystkie prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Z dumą możemy powiedzieć, że to oni i ich praca stanowi fundament naszej firmy.

​CHCESZ OTRZYMAĆ PEŁNĄ OFERTĘ I WYCENĘ?  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
dokumenty

Pobierz naszą
broszurę

0
kosztorysy
0
nadzory techniczne
0
odbiory techniczne
0
ekspertyzy

Qalux to więcej niż firma. To zobowiązanie.

Zawsze staramy się poznać naszych Klientów, określić ich potrzeby i znaleźć optymalne rozwiązanie. Tak budujemy zaufanie.

Formularz kontaktowy